Historia firmy sięga 1986 roku

Piekarnia Cukiernia B.K. Ruminscy

Historia firmy sięga 1986 roku. Wówczas to powstał zakład cukierniczy, zajmujący się produkcją cukierków, krówek, murzynków i marcepanków.

W miarę upływu lat, posiadając coraz to nowsze doświadczenia, dokładnie od 1992 roku, rozpoczęliśmy działalność jako piekarnia i cukiernia. Od tego momentu, zajęliśmy się produkcją przeróżnych gatunków pieczywa oraz wyrobów cukierniczych.

Naszym atutem jest wysoka jakość produktów, różnorodny asortyment oraz niepowtarzalne walory smakowo-zapachowe.

Od wielu lat bierzemy także aktywny udział w pokazach, targach i wystawach na terenie naszego regionu.

W przyszłości planujemy poszerzyć liczbę naszych punktów sprzedaży tak, aby każdy klient miał możliwość zakupu naszych wyrobów. Na dzień dzisiejszy, zapraszamy do naszych sklepów firmowych mieszczących się w Toruniu, Głogowie, Golubiu-Dobrzyniu oraz do sklepów patronackich w Czernikowie i Kikole.

Nowoczesność i tradycja

W naszym  zakładzie łączymy nowoczesne technologie z tradycyjnymi recepturami. Nasze chleby powstają na naturalnym zakwasie. Staramy się zaspokoić gusta naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających, dlatego też, sugerując się ich opiniami, cały czas udoskonalamy nasze wyroby oraz wprowadzamy nowe. Dzięki temu od wielu lat utrzymujemy silną pozycję na rynku.

Posiadamy 16 sklepów firmowych na terenie Torunia i okolic oraz ponad 200 punktów detalicznych, do których codziennie dostarczamy świeże pieczywo i wyroby cukiernicze.

Video Prezentacja